Ana de Armas dhe Ben Affleck kanë filluar të bashkëjetojnë

Ana de Armas dhe Ben Affleck kanë filluar të bashkëjetojnë

Ben Affleck dhe e dashura Ana de Armas janë shprëngulur për të jetuar së bashku.

Aktorja e “Knives Out” është zhvendosur në shtëpinë e Affleck në Los Angeles.

“Marrëdhënia e tyre vazhdon të jetë e fortë,” tha një burim i afërt me aktorët.

Në fund të shtatorit, The Sun raportoi se Affleck më në fund ishte zhvendosur në shtëpinë masive prej 20 milion dollarësh që ai kishte blerë në 2018 pas ndarjes së tij nga gruaja Jennifer Garner dhe se de Armas kishte planifikuar të shkonte me të.

Prona e Pacific Palisades me 13,453 metra katrorë ka shtatë dhoma gjumi, nëntë banjo, një pishinë, një palestër të plotë dhe një dhomë shqyrtimi.

Affleck, fitues i Oskarit, 48 vjeç dhe de Armas, 32 vjeç, konfirmuan lidhjen e tyre në fund të Prillit përmes Instagram./Insajderi.com

Mirror