Angela Martini nga karantina, ekspozon format bombastike

Angela Martini nga karantina, ekspozon format bombastike

Angela Martini është një nga modelet më të bukura shqiptare.

Duke qenë e tillë ajo shum shpesh merr vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë me secilën paraqitje që bën, shkruan Indeksonline.

Madje ajo është mjaft aktive nëpër rrjetet sociale edhe në këtë kohë karantine kur shpesh herë paraqitet me anë të fotografive.

Në fotografinë e fundit që e ka publikuar në Instagram bien në sy linjat e saj trupore në formën më të mirë.

“Duke u bërë gati të shikoj dokumentar konspirativ”, ka shkruar ajo përkrah postimit që e ka bërë.