Angela Martini tërheqëse në foton e fundit, thotë se sekretet zbulohen me kalimin e kohës

Angela Martini tërheqëse në foton e fundit, thotë se sekretet zbulohen me kalimin e kohës

Angela Martini është një prej femrave më të bukura shqiptare, ndërsa jeta dhe karriera e saj ndiqet me kërshëri nga fansat e shumtë.

Modelja e popullarizuar numëron mbi 411 mijë ndjekës në Instagram, ku shpërndan fotografi që vënë në pah bukurinë e saj.

Imazhi më i ri e shfaq atë në një pozë tërheqëse, të veshur me të brendshme dhe të shtrirë në krevat.

“Sekretet janë bërë për t’u zbuluar me kalimin e kohës”, shkruan në përshkrimin e Angelës.

Dhjetëra mijëra fansa e kanë pëlqyer fotografinë e saj, ndërkohë që 33-vjeçarja vazhdon të joshë interesimin e publikut me dukjen e saj.

View this post on Instagram

Secrets are made to be found out with time.

A post shared by Angela Martini ? (@angela_martini) on