Anxhela dhe burri i saj ikin nga vila 85 mijë euro, e gjejnë një më të lirë

Anxhela dhe burri i saj ikin nga vila 85 mijë euro, e gjejnë një më të lirë

Biznismeni, Dragos Savulescu dhe modelja, Angjela Martinë së fundi ishin cak i mediave për arrestimin e bashkëshortit të saj.

Ata  së fundmi ka lënë vilën e tij luksoze në Mykonos me kosto 85 mijë euro dhe është zhvendosur në një tjetër vilë më të lirë dhe më të vogël.

Bashkëshorti i modeles së njohur shqiptare Angela Martini u la i lirë nga autoritetet greke pak ditë më parë, por me kusht që të mos largohet nga Mykonos derisa gjykata të vendosë për ekstradimin ose jo të tij në Rumani.

 

Dragos ka rinovuar kontratën e qirasë së vilës me nëntë dhoma gjumi deri më 30 shtator derisa të përfundojë proceset gjyqësore.

Megjithatë jetesa e tij luksoze në vëmendjen e të gjithë mediave dhe autoriteteve e ka detyruar që të rishikojë kontratën dhe të zhvendoset në një vilë më të vogël dhe më të lirë.

 

 

Mediat greke deri më tani raportuan se dyshja shpenzojnë shuma marramendëse në restorante luksoze e jahte.

Përveç bizneseve të shumta në pronësi, ai vlen të ceket se është edhe aktor dhe producent filmash.

 

 

Biznesmeni, Săvulescu u martua me Angela Martini në dhjetor të vitit 2017.

Ish Miss Universe Albania në 2010, Angela është gruaja e dytë e Dragoș./Insajderi.com