Arbenita ka të ftohtë, fansat kanë një mesazh për Feron

Arbenita ka të ftohtë, fansat kanë një mesazh për Feron

Modelja e njohur Arbenita Ismajli po befason përditë me postimet në Instagram.

Nuk kalon ditë që postimet e saj të shpëtojnë pa marrë vëmendje, qoftë për tu komentuar pozitivisht qoftë edhe për tu kritikuar.

 

Por që nga koha kur përflitet për ndarjen nga reperi kosovar Fero më shumë e kritikojnë reperin që u nda nga e gjithë kjo femër, se vetë Arbenitën.

E tek sa modelja postoi disa imazhe mbi të cilat shkroi se po ndien të ftohtë, mjaftoj kjo fjalë e saj dhe menjëherë e vërshuan komentet.

Madje, dikush i drejtoher reperit : “Mos e le vet ftoht e ka”.

Se sa do shkojnë kjo lutje në vesh të reperit mbetet të shihet.