Arbenita kërkon sugjerime dhe ndjekësit e saj thonë njëzëri këtë emër për vogëlushen

Arbenita kërkon sugjerime dhe ndjekësit e saj thonë njëzëri këtë emër për vogëlushen

Arbenita Ismajli është në muajin e fundit të shtatzënisë, dhe tani ka kërkuar nga ndjekësit t’i sugjerojnë emra se si do të quajnë foshnjën, njofton Insajderi.

Reperi, Fero ishte ai që zbuloi gjininë e foshnjës që çifti po presin, kur publikoi disa fotografi të Arbenitës me barkun e rrumbullakosur ku shkruante, “Qikat e mia”.

Ndërkohë, që dita kur vogëlushja të vij në jetë, prindërit e ardhshëm kanë nevojë për sugjerime pafund emrash, që të zgjedhin atë të duhurin.

Në një postim që Arbenita ndau në llogarinë e saj në Instagram, ajo shkruan: “A mund të më sugjeroni emra për vogëlushen time në komente”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Ndjekësit vërshuan seksionin e saj të komenteve me ide të ndryshme, por një emër në veçanti pikaste si shpesh i përsëritur.

Bëhet fjalë për emrin Feronita, një kombinim mes emrave të çiftit, FERO dhe ArbeNITA. Njw kombinim i ngjajshwm u bw edhe pwr emrin, Ferarba. /Insajderi.com