Ardit Gjebrea ndërpret intervistën në mes, telefonon gruan dhe i thotë: “Të dua”

 Ardit Gjebrea ndërpret intervistën në mes, telefonon gruan dhe i thotë: “Të dua”
Burimi i fotografisë: SS: RTV KLAN/Youtube

Prefekti i Qarkut të Tiranës Toni Gogu dhe bashkëshortja e tij Edi Gogu kanë qenë të ftuar në rubrikën më të re “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare të cilët kanë folur për marrëdhënien e tyre, jetën personale dhe profesionale përballë Ardit Gjebreas, njofton Insajderi.

Kanë shumë vite të martuar, por ajo ende mërzitet kur bashkëshorti i saj shumë i zënë me punë, nuk e telefon ose e i dërgon mesazh gjatë ditës, që ta bëjë atë kuptojë se ai po mendon për të.

Teksa ajo tregon sa i rëndësishëm është komunikimi gjatë ditës, Ardit Gjebrea i ndërpret fjalën, dhe kërkon nga një anëtar i ekipit ti sjellë atij telefonin.

Atë moment ai telefonon bashkëshorten e tij Anilën, e cila me t’iu përgjigjur telefonit i thotë se është tek grimi.

Moderatori i ndërpret fjalën, duke i treguar asaj edhe qëllimin e kësaj telefonate të rëndomtë.

“Jo thjesht të mora për të të them të dua, kaq, mirupafshim”, i thotë ai, dhe nga toni i bashkëshortes vërehen gëzim teksa ia kthen që e do edhe ajo.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë këtë segment të intervistës. /Insajderi.com