Ariana Grande lajmëron fejesën me Dalton Gomez

Ariana Grande lajmëron fejesën me Dalton Gomez

Këngëtarja dhe aktorja amerikane Ariana Grande ka zbuluar se tani është e fejuar me të dashurin e saj, agjentin e pasurive të patundshme, Dalton Gomez.

Ylli postoi disa fotografi në faqen e saj në Instagram, duke treguar një unazë diamanti në dorën e saj të majtë. “përgjithmonë dhe pastaj disa më shumë”, thuhej në mbishkrim.

Grande, 27 vjeç, ka qenë në lidhje me Gomez, gjithashtu në të njëzetat e tij, për rreth një vit.

Çifti aktualisht po jetojnë në shtëpinë e Grande në Los Angeles, duke respektuar urdhrat e Kalifornisë për qëndrimin në shtëpi, thonë raportet./Insajderi.com

BBC News