Arrestohen dy të mitur në Gjakovë – kishin vjedhur 600 euro dhe një iPad

Arrestohen dy të mitur në Gjakovë – kishin vjedhur 600 euro dhe një iPad

Dje në komunën e Gjakovës dy të mitur kanë përfunduar në pranga.

Sipas policisë, më 22 dhjetor kishin vjedhur 600 euro dhe një iPad, transmeton Insajderi.

Me vendim të prokurorit, njëri është dërguar në mbajtje ndërsa tjetri është liruar me procedurë të rregullt.