Arrestohen një burrë dhe një grua – merreshin me prostitucion

Arrestohen një burrë dhe një grua – merreshin me prostitucion

Dy persona, një grua dhe një burrë, janë arrestuar nga policia e Kosovës në Prizren, njofton Insajderi.

Arsyeja e arrestimit ka qenë, siç thotë raporti, marrja me prostitucion.

Rasti ka ndodhur dje, e mërkurën, në orën 11:00.

Policia nuk jep detaje të tjera, pos që thotë se ekziston “dyshimi i bazuar se kanë kryer veprën në fjalë”.

Por, pas një kohe dhe me vendim të Gjykatës, të dyshuarit janë liruar./Insajderi.com