Arrestohen një burrë dhe një grua nën dyshimin për prostitucion

Arrestohen një burrë dhe një grua nën dyshimin për prostitucion

Dy persona janë arrestuar në një motel të Mitrovicës, nën dyshimin për prostitucion, njofton Insajderi.

Policia bën të ditur se arrestimi i tyre është bërë me datë 19 shkurt 2021, rreth orës 14:00.

Të dyshuarit janë një burrë dhe një grua, të dy kosovar.

Policia përmes raportit 24 orësh njofton se ata janë dërguar në gjykatë, në procedurë të shpejtë./Insajderi.com