Arrestohen dy gra pasi tentuan të fusin marihuanë në Dubravë

Arrestohen dy gra pasi tentuan të fusin marihuanë në Dubravë

Arrestohen dy të dyshuara femra pasi që kishin tentuar të fusnin në burgun e Dubravës substanca të llojit marihuanë.

Pesha e tyre ka qenë rreth 20 gram e cila është konfiskuar.

Me urdhër të prokurorit të dyshaurata pas intervistimit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /Insajderi.com