fbpx

Arrestohet ferizajasi që kërcënoi bashkëshorten dhe vëllaun e saj

Arrestohet ferizajasi që kërcënoi bashkëshorten dhe vëllaun e saj

Është arrestuar i dyshuari pasi ka kërcënuar bashkëshorten e tij e më pas edhe vëllaun e saj në Ferizaj

Sipas Policisë nuk është zbuluar ende shkaku por thuhet se të njejtit kishin pasur mosmarrveshje.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje