Arrestohet hajni i atleteve që plagosi një person me thikë

Arrestohet hajni i atleteve që plagosi një person me thikë

Policia ka arritur ta arrestojë hajdutin që vidhte atletet e banorëve nëpër hyrjet e banesave në Prishtinë, njofton Insajderi.

Përveç vjedhjes së atleteve, ai kishte plagosur edhe një person me thikë, kur i njëjti kishte provuar ta ndalonte në një banesë në Prishtinë.

Policia ka arritur ta gjejë dhe arrestojë hajdutin dhe me vendim të prokurorit ai është dërguar në mbajtje./Insajderi.com