Arrestohet i dyshuari që rrahu nënën dhe vëllain e tij

Arrestohet i dyshuari që rrahu nënën dhe vëllain e tij

Një person është arrestuar të premten rreth orës 22:10 në Prizren, nën dyshimin se ka ushtruar dhunë në familje, njofton Insajderi.

Policia njofton se i dyshuari nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht nënën dhe vëllain e tij.

I njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Insajderi.com