Policia thotë se e ajo është shtetase e Shqipërisë, dhe " />

Arrestohet një grua në Ferizaj, tentonte të paguante me para fals

Arrestohet një grua në Ferizaj, tentonte të paguante me para fals

Është arrestuar një grua në Ferizaj, më saktësisht në rrugën Dëshmorët e Kombit dhe Medlin Ollbrajt.

Policia thotë se e ajo është shtetase e Shqipërisë, dhe ka dy raste, që në lokale të ndryshme ajo ka prezantuar nga 50 euro që policia thotë dyshohet të jenë të falsifikuara.

Me urdhër të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.