Arrestohet pasi kërcenoi policin i cili i dha gjobë shkak i moszbatimit të masave anti-COVID

Arrestohet pasi kërcenoi policin i cili i dha gjobë shkak i moszbatimit të masave anti-COVID

Është arrestuar një i dyshuar që ka ofenduar dhe kanosur zyrtarin policor, njofton Insajderi.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Ismajl Raka” në Kaçanik rreth orës 10:50.

Sipas raportit policor, i njejti nuk kishte respektuar masat anti-COVID dhe gjatë shqiptimit të fletëparaqitjes kishte ofenduar zyrtarin policor me këtë rast dhe është arrestuar.

Ai është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. /Insajderi.com