Arrestohet pasi ngacmonte ish-të dashurën

Arrestohet pasi ngacmonte ish-të dashurën

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi i njëjti ngacmonte ish të dashurën e tij.

Forcat e rendit kanë pranuar ankesat nga viktima femër dhe më pas kanë kryer arrestimit në Prishtinë në rrugën e “UÇK-së”, të dielën rreth orës 15:00.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.