Arsenal shënon dy gola kundër Tottenham

18.11.2017 14:27
Arsenal shënon dy gola kundër Tottenham

Arsenali po fiton 2:0 kundër Tottenhamit në “Emirates”.

Arsenali ka shënuar edhe golin e dytë kundër Tottenhamit dhe po fiton 2:0 në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Emirates”.

Golin e parë për “Topçinjtë” e shënoi mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi në minutën e 36’të, ndërsa për 2:0 realizoi Alexis Sanchez në minutën e 42’të.