Arsenal shumë afër të nënshkruajnë me Willian

Arsenal shumë afër të nënshkruajnë me Willian

Revolveristët janë afër ta marrin sulmuesin brazilian.

Arsenal pothuajse kanë arritur marrëveshje tre vjeçare me Willian, raporton Sky Sports, njofton Insajderi.

Përfaqësuesi i kombëtares së Brazilit, po i afrohet fundit të kontratës me Chelsean, dhe mund të kalojë ne Arsenal si transfer i lirë./Insajderi.com