Arsyeja pse Travis Scott ka mbyllur mediat sociale nuk është për shkak të përqeshjes

Arsyeja pse Travis Scott ka mbyllur mediat sociale nuk është për shkak të përqeshjes

Travis Scott u largua nga media sociale gjatë fundjavës nuk ishte për shkak të përqeshjes për kostumin e tij ngjyrë kafe Batman, por për një arsye tjetër, thonë miqtë e afërt me yllin.

Reperi 29-vjeçar, i cili ndan vajzën dy-vjeçare Stormi me Kylie Jenner, papritmas fshiu llogaritë e tij në rrjetet sociale pas Halloëeen, me shumë besonin se ishte për shkak se ai u përball me një reagim të madh për veshjen e tij Batman, fotot e të cilave ai kishte postuar në Instagram.

Page Six ka raportuar se Travis ka çaktivizuar përkohësisht llogarinë e tij në mënyrë që ai të “përqendrohet te familja e tij”.

Një person i afërt me reperin i tha faqes në internet: “Halloween nuk kishte asnjë lidhje me të. Ai është duke u përqëndruar në familjen e tij dhe mirëqenien e tyre dhe dëshiron të ndikojë në fansat e tij për të bërë të njëjtën gjë në vend që të konsumohet kaq shumë me mediat sociale”./Insajderi.com

Mirrror