Atletja fituese e Olimpiadës që dyshohet se ka lindur fëmijë me Vladimir Putin është zhdukur

Atletja fituese e Olimpiadës që dyshohet se ka lindur fëmijë me Vladimir Putin është zhdukur

Një atlete, fituese e medaljes së artë Olimpike që thuhet se ka pasur binjakë me Vladimir Putin nuk është parë që nga viti 2018.

Alina Kabaeva, është thënë të jetë e dashura afatgjatë e Putin, kishte binjakë në maj të vitit 2019, thotë një artikull i botuar në Rusi i cili më pas u zhduk.

Ish atletja, besohet të ketë lindur djem në një klinikë në Moskë prillin e kaluar.

Por shqetësimi po rritet pas raporteve që ajo është “zhdukur”.

Një burim nga Moska tha për The Sun: “Putini është një njeri shumë privat – ai ka fshehur dy vajzat të tij të rritura nën letërnjoftime të rreme për vite me rradhë.

Presidenti famëkeq sekret ka mohuar në mënyrë të përsëritur të jetë në një marrëdhënie me Kabaeva, e cila është 30 vjet më e re se ai.

Mirëpo ata dy janë parë së bashku që nga viti 2008 dhe ajo u përfol që kishte lindur një vajzë në një klinikë ekskluzive zvicerane katër vjet më parë.

Autoritetet në Moskë kanë qëndruar në heshtje për raportet e binjakëve./Insajderi.com

Burimi: Mirror