Avdullah Hoti sot në dy interpelanca

Avdullah Hoti sot në dy interpelanca

Kuvendi i Kosovës do të mblidhet nga ora 10:00 në seancën plenare.

Në këtë seancë do radhës janë të planifikuara dy interpelanca të kryeministrit, Avdullah Hoti.

Kujtojmë se kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, është në vetizolim për shkak të infektimit me virusin COVID-19 dhe drejtimi seancën do të bëhet nga nënkryetarja e parë e Kuvendit. /Insajderi.com