Awkward vjen me seri të re

Awkward vjen me seri të re

Është publikuar zyrtarisht trileri i episodit të pestë të serisë “Awkward”, premiera e të cilit do të jetë me 15 mars 2016, raporton MTV.

Awkward i përket zhanrit aventurë,dramë dhe komedi , ku tregon se sa është e vështir jeta pas shkollës së mesme.

Seria Awkward ka bërë për vete shumë njerëz në mbarë botën me katër seri të publikuara deri më tani.

Në këtë episode do të marrin pjesë aktoret si: Ashly Rickards, Beau Mirchoff, Niki De Loanch e shumë të tjetrë./insajderi.com