Axha sulmon fizikisht mbesën në Rahovec

Axha sulmon fizikisht mbesën në Rahovec

Një femër nga Rahoveci ka raportuar në polici se axha i saj ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Sipas raportit 24 orëesh të policisë viktimës i është ofruar trajtim mjekësor.

Ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.