Balada e re e Kaltrina Selimit

Balada e re e Kaltrina Selimit

Kaltrina Selimi, që për një kohë I ka munguar skenës muzikore është kthyer me një baladë të re.

Kënga titullohet “Kthema” dhe është bashkëpunim me këngëtarin Irkenc Hyka dhe është publikuar bashkë me videoklip ku ajo jep një performancë me shumë stil, raporton Gazeta Express.

Teksi I këngës është shkruar nga Endrit Mumajesi – Muma, ndërsa muzikën e ka bërë vetë Ireknci.