Balotelli afër kontratës me klubin rumun

Balotelli afër kontratës me klubin rumun

Mario Balotelli ka filluar bisedimet me klubin rumun CFR Cluj, njofton Insajderi.

Sipas GSP-së, sulmuesi Italian është i lirë dhe pa ekip kështu që Cluj krejt cfrarë duhet të bëjë është të paguajë pagën e tij.

Kontrata e Balotellit me Brescian ka marrë fund pasi lojtari dështoi të paraqes raportin e stërvitjeve para klubit./Insajderi.com