Bardhi: Kjo është përparësia jonë ndaj Kosovës

Bardhi: Kjo është përparësia jonë ndaj Kosovës

Enis Bardhi është një nga lojtarët shqiptarë që aktivizohet në La Liga. Mesfushori shqiptar aktivizohet te Levante dhe luan për Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut.më shumë në Insporti.com.