Bashkëshortja e Ilirit për herë të parë rrëfen për tradhëtinë e tij

Bashkëshortja e Ilirit për herë të parë rrëfen për tradhëtinë e tij

Historia që Iliri ka tradhtuar gruan e tij ka bërë bujë të madhe në media.

Ai për këtë gjë për herë të parë ka treguar gjatë fillimeve të tij në Big Brother.

E pas asaj për herë të pare tashmë ka rrëfyer historinë edhe gruaja e tij, e cila e ftuar në një video lidhje live për ‘Goca dhe gra’ ka thënë së e ka përjetuar rëndë por edhe më rëndë e ka përjetuar Iliri.

Emanuela rrëfeu se kanë 21 vite bashkë dhe ishin fëmijë kur ishin lidhur dhe gjatë këtij rrugëtimi njeriu mund të gabojë, por që sipas saj kur dashuria është në mes gjithçka mund të tejkalohet.

Ndryshe, Iliri është pjesë e Big Brotherit që nga dita e parë dhe është një nga pretendentët kryesor për të fituar çmimin prej të fituar çmimin prej 100 mijë eurosh.

Ai për këtë javë është në nominime bashkë me dy banorët e rinj, Eltionin dhe Arbërin./Insajderi.com