Bashkëshortja e Xhakës e pranishme në tribuna për ‘Lojën e yjeve’ – Ky është reagimi i saj

Bashkëshortja e Xhakës e pranishme në tribuna për ‘Lojën e yjeve’ – Ky është reagimi i saj

Edhe Leonita Xhaka është në tribuna për ‘Lojën e yjeve’.

Në stadiumin Fadil Vokrri po mbahet ‘Loja e yjeve’ ndeshje kjo e organizuar nga Federata e Futbollit të Kosovës në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës.

Në këtë ndeshje janë prezent futbollist të mëdhenj si Granit Xhaka, Milot Rashica, Arlind Ajeti, por nuk do i mungojnë edhe yjet e fushës së muzikës si Ledri Vula.

Tribunat e stadiumit janë të mbushura nga publiku, dhe në to është e pranishme edhe Leonita bashkëshortja e futbollistit Granit Xhaka, e cila minuta më parë postoi disa video nga stadiumi./Insporti.com