Batatina sqaron raportet e tij me Sokolin para përballjes në Superligë

Batatina sqaron raportet e tij me Sokolin para përballjes në Superligë

Xhiroja e 24 e IPKO Superligës së Kosovës do të na dhurojë përballjen ndërmjet dy trajnerëve, Tahir Batatina dhe Bylbyl Sokoli.

Ndeshja ndërmjet KF Llapit dhe KF Ferizajt do të  zhvillohet të mërkurën me fillim të orës 14:00.

Javë më parë Batatina u rikthye në pozitën e kryetrajnerit të KF Llapit, pasi për disa muaj ishte në pozitën e drejtorit sportiv, më shumë në Insporti.com.