Baton Haxhiu tregon befasinë e Exit Poll-it

Baton Haxhiu tregon befasinë e Exit Poll-it

Drejtori i Albanian Post, Baton Haxhiu, ka deklaruar se vendi i dytë dhe i tretë i ndërruan pozitat pas orës 15:30 deri në 18:30.

Albanian Post dhe Kanal 10 publikojnë Exit Pollin menjëherë pasi të mbyllen vend-votimet.

Këtë Exit Poll e ka përgatitur Instituti “Gani Bobi”.

Në ora 17:00 do të mbyllen vend-votimet. /Insajderi.com