Bayern e City kryen detyrën, fitore në ndeshjet e para

Bayern e City kryen detyrën, fitore në ndeshjet e para

Bayern Munich e ka kryer detyrën përballë Crvena Zvezdas.

‘Bavarezët’ triumfuan me rezultat të pastërt 3-0.

Kingsley Coman, Robert Lewandowski dhe Thomas Muller shënuan në fitoren e vendase.