Bebe Rexha fton për një bashkëpunim muzikor tri këngëtaret shqiptare

Bebe Rexha fton për një bashkëpunim muzikor tri këngëtaret shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ka bërë një ftesë publike Rita Orës, Dua Lipës dhe Ava Koçit për një bashkëpunim muzikor.

Përmes një postimi në Twitter, Bebe shkroi: “Dua një bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën, Ava Max”, duke e shoqëruar me ikonat e ngjyrave kuq e zi.

Nga të përmendurat në postim reagoi vetëm Ava Max, emri i vërtetë i të cilës është Ava Koçi/Insajderi.com