Bebe Rexha zbulon produktin e saj të preferuar për mbulimin e rrathëve të zinj poshtë syve

Bebe Rexha zbulon produktin e saj të preferuar për mbulimin e rrathëve të zinj poshtë syve

Bebe Rexha ka zbuluar sekretet e saj të bukurisë.

Këngëtarja 31 vjeçare e këngës hit “Meant to Be”, na prezantoi rutinën e saj të bukurisë në një video për “Vogue”, njofton Insajderi.

Gjatë segmentit këngëtarja zbuloi të rutinën e saj të kujdesit për lëkurë, që nga larja, eksfoliimi dhe serumet që ajo përdor.

Për të mbuluar rrathët e zinj poshtë fytyrës ajo përdori mbulues (concealer), duke na zbuluar edhe produkti e preferuar të saj.

“Gjëja më e preferuar që kam përdorur ndonjëherë quhet ‘Shape Tarte by Tarte’”, thotë ajo duke demonstruar në video edhe aplikimin e produktit. /Insajderi.com