Noizy ka qenë ndër artistët më të angazhuar sa i përket koncerteve të mbajtura, ai dje ‘elektrizoi’ s" />

Befason Noizy, zhvishet në mes të koncertit

Befason Noizy, zhvishet në mes të koncertit

Noizy ka ‘ndezur’ atmosferën në koncertin e fundit.

Noizy ka qenë ndër artistët më të angazhuar sa i përket koncerteve të mbajtura, ai dje ‘elektrizoi’ sërish publikun

Në disa postime të bëra në Instastory mund ta shohim reperin duke u zhveshur sërish gjatë performancës së tij dhe gjysmë i zhveshur i futet turmës për ta ndez edhe më shumë.

Noizy krahas koncerteve ka qenë mjaft aktiv edhe me projekte muzikore, e fundit është ‘Colpo Grosso’ në bashkëpunim me Snik.