Bëhen bashkë Enca dhe Rina, a po vjen dueti?

Bëhen bashkë Enca dhe Rina, a po vjen dueti?

Janë takuar Enca Haxhia dhe Rina Balaj.

Dy emra të njohur të estradës shqiptare, Enca Haxhia dhe Rina Balaj janë takuar së fundi, shkruan lajmi.net.

Ishte Rina ajo e cila publikoi një foto, në të cilën u shfaq pranë Encës, duke shtuar shpresat e fansave se mund të ketë një duet mes tyre.

“Justin Bieber dhe Selena Gomez janë kthyer njerëz”, ka shkruar Rina.

Mbetet të shihet nëse në një të ardhme të afërt, këto dy artiste do t’i shohim bashkë në një duet.