fbpx

Bekim Jashari këndon e vallëzon sikur babai i tij, Hamza

Bekim Jashari këndon e vallëzon sikur babai i tij, Hamza

Mysafirë në emisionin “Kojshia show” këtë të diele ishte Kryetari i Skenderajt, djali i dëshmorit Hamëz Jashari, dhe nipi i komandantit legjendar Adem Jashari.

Bekim Jashari ka pasion të madh për vallen e muzikën shqipe, po njësoj si babai i tij.

Ai gjatë emisionit tregoi se dashuria e tij për art dhe traditë ka rrënjë familjare dhe se vlerat shqiptare përcillen ndër breza në familjen e tij.