Belgjika bindshëm ndaj Rusisë, Uellsi mposht Azerbajxhanin (rezultatet)

Belgjika bindshëm ndaj Rusisë, Uellsi mposht Azerbajxhanin (rezultatet)

Janë mbyllur pesë ndeshjet e para të programit të sotëm, të vlefshme për kualifikueset e Euro 2020. Qipro-Skoci u mbyll me rezultatin 1-2, një sfidë ku të dyja skuadrat ishin pa objektiv dhe të eliminuara.më shumë në Insporti.com