Bella Hadid prezenton dy tatuazhe të reja

Bella Hadid prezenton dy tatuazhe të reja

Bella Hadid po u jep homazhe rrënjëve të saj palestineze.

Modelja, 25, tregoi dy tatuazhe të reja arabe në shpatullat e saj, të bëra nga artisti i famshëm i tatuazheve Dr. Woo.

“Disa shkrime për @bellahadid gjithmonë të ëmbël dhe të bukur”, titulloi Ëoo fotot në Instagram.

Shkrimet arabe përkthehen në “Të dua” dhe “Zemër e ëmbël” në të dy krahët.

Hadid tregoi tatuazhin e ri në Instagramin e saj javën e kaluar, duke ndarë fotografi në procesin e tatuazhimit pa zbuluar kuptimin e shkrimeve./Insajderi.com

PageSix