Bella Thorne shkakton polemika duke thënë që ajo “ishte e para në OnlyFans”

Bella Thorne shkakton polemika duke thënë që ajo “ishte e para në OnlyFans”

Aktorja e “Dirty Sexy Money” po nxit polemika duke pretenduar se ajo është “e para” që iu bashkua shërbimit të OnlyFans, të njohur për përmbajtjen me vlerësim x.

“Të gjithë tani kanë llogari në OnlyFans, por unë e bëra e para, coooool,” shkroi Thorne në Instagram Stories gjatë fundjavës.

Ajo shtoi në një seri postimesh, “Të gjithë vazhdojnë të ecin në hapat e mi. Por kur isha duke e bërë unë, të gjithë ishin të frikësuar. Kjo më ndodh gjithmonëhahahah. ”

Kur Thorne hapi llogarinë në gusht, ajo theu një rekord duke fituar 1 milion dollarë në ditën e saj të parë në platformë.

Sidoqoftë, ajo u kritikua menjëherë pasi punëtorët e seksit në aplikacion akuzuan Thorne për mashtrim të klientëve të saj duke ofruar një foto nudo për 200 dollarë për blerje, dhe pasta u dërgonte foto në të cilat ishte veshur./Insajderi.com

PageSix