fbpx

Bëri lëmsh internetin me fotografitë e fundit, zbulohet kush është vajza krah Capital T

Bëri lëmsh internetin me fotografitë e fundit, zbulohet kush është vajza krah Capital T

Nga publikimi i imazheve të fundit në profilin e tij në Instagram, e kuptuam që ai po xhiron klipin e një kënge të re, e cila ka të bëjë me dashurinë.

I pozicionuar në një helikopter, reperi Capital T u shfaq pranë një vajze tejet të bukur e madhe me të po shtrëngonte edhe duart.

Imazhet që lansoi e bënë lëmsh internetin e fansat e tij filluan aludimet në është vajza në fjalë e dashura apo vetëm një vajzë që merr pjesë në klipin e reperit.

Sigurisht, është një modele identitetin e të cilës e ka zbuluar Prive.

Vajza në fjalë është ish Miss Mali i Zi dhe quhet Marija Kolinovic, derisa kjo e fundit ka publikuar edhe një seri fotografish me Kapon në Instagramin e saj. /Prive.al

View this post on Instagram

💣BOMBA💣 Youtube.com/truekapo

A post shared by Capital T (@truekapo) on

View this post on Instagram

@_madmazel_fashion_

A post shared by Marija Kolinovic 👑 (@moj_tata_moj_ponos) on