Berisha: E kam nisur mirë në Bundesligë

Berisha: E kam nisur mirë në Bundesligë

Mes shumë lojtarëve shqiptarë që ka transferuar Igli Tare te Lazio ishte edhe Valon Berisha. Me pritshmëri të madhe edhe për tifozët, pasi po shkëlqente te Salzburgu dhe kishte marrë vëmendjen e shumë skuadrave, më shumë në Insporti.com.