Berisha e Zeneli shijojnë humbjen e pare në League One

Berisha e Zeneli shijojnë humbjen e pare në League One

Valon Berisha dhe Arbër Zeneli kanë përjetuar humbjen e parë me Reimsin në kampionatin që sapo ka filluar në Francë.

Skuadra e tyre u mund 1:0 në shtëpi nga Lille, raporton Insajderi.

Të dy lojtarët, ishin pjesë e lojës, pasi Berisha hyri në lojë në minutën 30’, ndërsa Zeneli në minutën e 60’.

Të dy do t’i bashkohen Kosovës në grumbullimin për ndeshjet me Moldavinë dhe Greqinë, pasi të dy janë lejuar nga skuadra e Reims./Insajderi.com.