fbpx

Berisha jep një super lajm

Berisha jep një super lajm

Përfaqësuesi i Kosovës, Valon Berisha shpreson që të rikthehet sa më parë në fushë, pa përfunduar sezoni 2018/19.

Këtë lajmë e ka bërë të ditur vetë ai në llogarinë e tij, Instagram.

“Ka qenë një vit i vështirë deri tani, kam pasur shumë lëndime”.

“Por, ende po qëndroj i fortë dhe po luftoj që të kthehem në fushë sa më shpejtë një ose dy lojë para se të përfundojë sezoni!”

“Jam këtu duke u munduar të kthjellojë mendjen. Do Zoti të kthehem shpejt”, ka thënë Berisha.

Berisha u transferua verën e kaluar nga Salzburgu te Lazio, por mesfushori i Kosovës, Valon Berisha, ka vuajtur shumë, duke qëndruar i lënduar./Insporti