Berisha kritikon LVV-në dhe Listën Serbe për mos votim të Ligjit për Rimëkëmbje Ekonomike

Berisha kritikon LVV-në dhe Listën Serbe për mos votim të Ligjit për Rimëkëmbje Ekonomike

Lidhur më këtë ka reaguar koordinatori për Siguri Kibernetike, Zafir Berisha, duke thënë se është kureshtar të dijë nëse këta deputet që ishin kundër a do t’i shfrytëzojnë benefitet e këtij ligji, njofton Insajderi.

“Lëvizja VV dhe Lista Serbska nuk e votuan Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike! Jam shumë kureshtar që ta dijë kur vjen momenti, a do t’i shfrytëzojnë benifitet që dalin nga ligji që u votua sot ne Kuvendin e Kosovës, këta deputet dhe mbështetësit e tyre?!”, shkruan Berisha në rrjetin social Facebook./Insajderi.com