Berisha: Po “çkyhemi” në fushë për të fituar

Berisha: Po “çkyhemi” në fushë për të fituar

Kapiteni i përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha, ka thënë pas ndeshjes ndaj Sllovenisë se ata “kanë bërë gjithçka për të fituar.

Lojtarët kanë marrë kritika pas humbjes nga Maqedonia dhe humbjes së fundit kundër Sllovenisë.

Berisha tha se janë “çkyher në fushë”, por nuk po munden të fitojnë.

“Ne jemi Kosova, nuk jemi Brazili. A mendoi se nuk kemi dëshirë të fitojmë. Po çkyhemi në fushë për me fitu lojën, por nuk po mundemi”, deklaroi Berisha. /Insajderi.com