Bernard Berisha “thumbon” keq Zhegrovën

Bernard Berisha “thumbon” keq Zhegrovën

Një gol i Florent Hasanit në minutën e 69-të ka mjaftuar që Përfaqësuesja e Kosovës të shënojë fitore në ndeshjen miqësore me Gjibraltarin, e cila u zhvillua në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Pas ndeshjes, ka folur futbollisti i Kosovës, Bernard Berisha i cili tha që ishte e vështirë të luash pas një viti dhe ka disa fjalë për Edon Zhegrovën. Më shumë në Insport.