fbpx

Bes Kallaku sjell versionin qesharak të këngës ‘Sekreti im’

Bes Kallaku sjell versionin qesharak të këngës ‘Sekreti im’

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku është një ndër personazhet më të ndjekur dhe të pëlqyera nga publiku. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale  ku vazhdimisht  na bënë  të qeshim me videot dhe komike që publikon.

Së fundmi aktori sjell versionin qesharak të  këngës së  bashkëshortes së tij Xhensila Myrtezaj, ‘Sekreti im’.

Besi ka publikuar një video ku shihet i veshur si një grua e moshuar dhe  teksa vozitë këndon bashkëpunimin mes Xhensilës dhe Pirro Çakos. Kjo video është pëlqyer dhe komentuar shumë nga fansat e tij  të cilët nuk kanë mbajtur lotët duke qeshur nga imitimi i aktorit.