Bes Kallaku zbulon sekretin, Ledri Vula së shpejti pjesë e një filmi

Bes Kallaku zbulon sekretin, Ledri Vula së shpejti pjesë e një filmi

Ledri Vula është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar për muzikën që ai ka bërë ndër vite.

Repertori i Ledrit është teje i pasur me këngë që kanë arritur mjaft sukses dhe janë bërë hite pothuajse çdo verë.

Së fundmi përmes disa komenteve që ka shkëmbyer me aktorin e njiohur të humorit, Bes Kallaku zbulohet se Ledri do ketë një rol në filmin e rradhës që Bes Kallaku do të realizojë.

Teksa Ledri ka publikuar në profilin e tij në Instagram një pjesë të filmit të Bes Kallakut, ky i fundit ka shkruar: Filmin tjetër e ke rolin të sigurt.

Ndërsa Ledri ia kthen: Regjinë, se s’di me lujt.